Vydělávávání peněz s Betterware

Vydělávání peněz v Betterware je snadné a zábavné!

3 způsoby výdělku s Betterware

  1. Ušetříte - 30 % marže - nákupem našich výrobků za zvýhodněnou cenu, která je jen pro členy Klubu Betterware
  2. Získáváte slevy od 3% - 15% na základě doporučení našich výrobků svým blízkým, přátelům a známým
  3. Dostáváte prémie a finanční odměny tím, že budujete a staráte se o svůj vlastní obchodní tým

Můžete si vybrat jednu z těchto tří možností, ale většina z vás používá v kombinaci všechny tři, aby rychleji dosáhla společenského a kariérního růstu.

Vaše volba - naše podpora.

Je snadné najít zákazníky – předměty Betterware jsou univerzální výrobky užitečné pro každodenní činnost v domácnosti, použitelné v kuchyni, šatně nebo koupelně. Vynikající čistíci prostředky si rychle najdou své příznivce , kteří je budou u Vás pravidelně objednávat. Jiní, kteří mají rádi zdravý životní styl, objeví úžasné přírodní výrobky v kategorii Blue Nature. Každý kdo používá kosmetické přípravky, pečuje zároveň o pleť a svůj vzhled, ocení nejvyšší kvalitu výrobků italské značky Bottega Verde na bázi účinných přírodních látek.

Používejte výrobky Betterware, při své každodenní činnosti v domácnosti! Tehdy se stane Váš prodej snadný a jednoduchý! Přirozeně budete doporučovat vynikající výrobky, které sami používáte. Nemusíte mít zkušenosti z prodeje, když chcete dobře prodávat. Vaším nejlepším obchodníkem v prodeji je katalog – vždy jej vezměte sebou, když odcházíte z domu.

Nemusíte hodně prodávat, abyste mnoho vydělali!

Prostřednictvím vašich osobních nákupů máte nárok na dodatečné slevy. Ale mnohem rychleji na ně dosáhnete prostřednictvím vyšší úrovně - tím , že pozvete nové Zástupce do svého týmu. Tímto dáváte vaši práci větší smysl.

Pracujte chytřeji a s menší námahou.

Napište Váš dotaz nebo zprávu

Opište následující kód: db6de

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!