Káva 100% arabica podle vaší chuti

Káva je pro každého z nás něčím jiným. Pro někoho nezbytností pro přežití celého dne, pro někoho radostným potěšením. Káva z řady produktů Blue Nature je něčím, co si zamilují všichni. Kávy Blue Nature jsou obohaceny o aroma a příchutě, které potěší každý mlsný jazýček...

Káva

Rozpustná kává Irish Cream s cukrem a smetánkou 3 v 1

Rozpustná kává Irish Cream s cukrem a smetánkou 3 v 1

Kód: 367245
Ideální řešení pro lidi žijící v neustálém spěchu. Hotové spojení chuti a vůni čerstvě pražené kávy s cukrem a smetánkou. Ideální do kanceláře, na cestu nebo doma.

Hmotnost: 100g

Mletá Káva 100% Arabica s Kolagenem

Mletá Káva 100% Arabica s Kolagenem

Kód: 367248

S každým šálkem této výjimečné kávy poskytujete tělu cenný kolagen, který dává pokožce mladý, pevný a pružný vzhled. Pomáhá také udržovat zdravé klouby. Výjimečná kompozice zrn Arabica 100% obohacených kolagenem (jeden šálek = jedna tableta kolagenu) vám dovolí vychutnat si skvělou kávu a zároveň pečovat o zdraví a krásu.

Hmotnost: 150 g

Obilná káva s hořčíkem

Obilná káva s hořčíkem

Kód: 367250

Zkombinujte požitek při vychutnávání kávového nápoje s péčí o zdraví! Aromatická obilná káva z žita, ječmene a čekanky, obohacená hořčíkem, který pomáhá snižovat únavu a zvyšuje odolnost proti stresu, je skvělá pro každého! Poskytuje také vitamíny skupiny B, draslík, fosfor a vlákninu. Mohou ji dokonce pít i děti.

Hmotnost: 150 g

Napište Váš dotaz nebo zprávu

Opište následující kód: c2273

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!