O společnosti Betterware

Logo BetterwareV roce 1928 ve východním Londýnu Albert Edward Clark a Edward Ernest Willis založili společnost Betterwear. Přímý prodej zařízení a přípravků pro domácnost se stal skutečným hitem. Byznys se rozvíjel tak dobře, že na začátku 30. let došlo k otevření výrobního závodu v Romfordu. Sortiment byl rozšířen a firma změnila svůj název na Betterware, aby zdůraznila rostoucí různorodnost vyráběných výrobků a čistících přípravků. Firma Betterware rychle získala vedoucí pozici mezi firmami zabývajícími se přímým prodejem. 60. léta přinesla další dynamický nárůst prodeje a firma Betterware byla uznána za jednu z šesti čelních dodavatelů branže výrobků pro domácnost. V 90. letech hodnota podílů společnosti vzrostla tak rapidně, že se ocitla na seznamu 500 nejlepších firem podle Financial Times. 

V současnosti je Betterware moderní firma se silnou pozicí na trhu. Naše výrobky mají výborné renomé a nabídka je neustále obohacovaná o nové nápady a řešení pro domácnosti. Zástupci Betterware dodávají výrobky více než 7 milionům zákazníků v Evropě, Střední Americe, Austrálii a Asii. 

Rok 2013 otevřel novou kapitolu v historii Betterware. Společnost zahájila svou činnost v České republice. Nyní jsou možnosti spolupráce a dokonalé výrobky pro domácnost k dostání rovněž v naší zemi!

Hodnoty společnosti Betterware

Mise Betterware

Chceme zlepšovat kvalitu rodinného života a poskytovat našim zákazníkům nápady na lepší domov, pomáhat při dosahování finanční nezávislosti našim zástupcům a dbát přitom o profesionální rozvoj našich zaměstnanců.

Zákazníci Betterware

Věříme, že díky usnadňování každodenních domácích činností pomáháme našim zákazníkům žít pohodlněji, příjemněji, blíže své rodiny a přátel. Ročně firma Betterware zavádí na trh kolem 400 nových výrobků.

Zástupci Betterware

Chceme dát šanci každému, kdo chce rozvíjet své schopnosti a mířit k lepší kvalitě života. Marketingový plán Betterware umožňuje zástupcům rychlé zahájení a dynamický rozvoj vlastního byznysu bez rizika, vlastních nákladů a investic.

Napište Váš dotaz nebo zprávu

Opište následující kód: f6d26

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!