Přijdejte se v září do klubu Betterware

Registrace září 2014

01.09.2014 | Monika Březinová

Pokud jste přemýšleli o registraci do klubu Betterware, možná právě toto září je pro vás tou správnou příležitostí. Proč? Protože právě v měsíci září 2014 se registrujete jen za 10,- Kč. Za desetikorunu také získáte jedinečnou možnost, nakoupit některé ze skvělých výrobků...

 

Jaké tedy jsou ony fantastické možnosti?

1 Registrace v září 10,- Kč

Registrační poplatek je v měsíci září snížen jen na 10,- Kč.

2. Tekuté mýdlo Milk&Honey

Pokud stihnete ještě v září, udělat vaši první katalogovou objednávku, dostanete na uvítanou za 10,- Kč Tekuté mýdlo Milk&Honey s výtažkem z medu a mléka. Dokonale čistí a hydratuje ruce a zanechává na pokožce příjemnou medovou vůni. (Standardní cena: 69,- Kč)

3. Sprchová a koupelová pěna + tělový krém (Černá vanilka)

Pokud Vaše objednávka v září bude mít hodnotu minimálně 100 Bodů (cca 1 750,- Kč), dodatečně získáte za 10,-Kč, sadu dvou kosmetických výrobků z řady Černá vanilka, italské značky Bottega Verde: Sprchovou a koupelovou pěnu (400 ml) a Tělový krém (200 ml) (standardní cenasady: 318,-Kč)

4. Magnetický stojan na koření

Za každou v září zaregistrovanou osobu, která objedná v září minimálně za 100 Bodů získáte: Elegantní, magnetický stojan na koření. Standardní cena 529,- Kč a pro vás jen 70,- Kč!

Tento novodobý stojan na koření dodá Vaši kuchyni eleganci a šik

  • ušetří Vám místo na pracovní desce
  • obsahuje 4 nádobky na koření, s magnetickým dnem
  • skleněná víčka pomůžou snadno identifikovat typ koření
  • speciální dírky budou vhodně dávkovat koření
  • vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli a skla
  • rozměry: stojan: 2 x 31,5 cm, nádobka: 4 x 6 cm, objem 60 ml 
Podpořte i Vy, svého nového Člena Klubu, aby se mohl zapojit do akce také jako sponzor, a aby získal tento novodobý stojan na koření.

Abyste získali odměnu, musíte i Vy vytvořit v září objednávku minimálně za 100 Bodů. Odměna Vám bude automaticky dodána do Vaší první říjnové objednávky v ceně 70,- Kč za kus.

Soubory ke stažení